A tanulás játék és játék a tanulás

Lehetséges játszva tanulni? IGEN!

A Kidsparkz Preschool tananyag egy jól kialakított program, amely kielégít minden igényt és figyelembe veszi a gyermekek közötti különbségeket. Azon alapszik, amit a gyerekek már tudnak és segíti őket abban, hogy új fogalmakat és készségeket szerezzenek meg. Tananyagunk rugalmasan alakítható, ami tele van színes, érdekes vidámsággal - a tanya és az állatok világán, erdő mező vadregényes felfedezésein túl, a közlekedési ismereteken át tanulnak a gyerekek írni, olvasni, számolni.

Iskolaelőkészítő óráink magukba foglalnak minden nyelvi készséggel kapcsolatos sztenderdet: irodalom, szövegértés, szókincs, olvasás, írás és beszédkészség, továbbá számolás. Programunk mókás, jól megalapozott feladatokat kínál a kisdiákoknak.

Iskolaelőkészítő programunk angol nyelvű környezetet biztosít, amely segít a gyermekeknek fejleszteni angol nyelvi, szociális, emocionális, kognitív és fizikai készségeiket a drámapedagógia és kirándulások egyedi ötvözésével egy multikulturális miliőben.